CHIFFONIER, 1800-talets förra hälft.

1293579. CHIFFONIER, 1800-talets förra hälft.

Alm/valnöt. 3 lådor samt fack -och lådinredning bakom skrivklaff. 110 x 50, höjd 125 cm.

Slitage, fanerskador/bortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 729