1 PAR KARMSTOLAR SAMT BORD, rokokostil, 1900-tal.

129347. 1 PAR KARMSTOLAR SAMT BORD, rokokostil, 1900-tal.

stolarna med broderade sits och ryggar.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 879