Halmstads Auktionskammare
Etnografika
HALSSMYCKE, samearbete, ben, Erik Tuolja.
1293333. HALSSMYCKE, samearbete, ben, Erik Tuolja.
4,5x3 cm. Signerad.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
4,5x3 cm. Signerad.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
563