SKÅP ek 1900-talets början.

SKÅP ek 1900-talets början.
129303. SKÅP ek 1900-talets början.

Inrede med hyllor och låda. Längd 77, bredd 49, höjd 150 cm.

Slitage, småskador i ytan.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, småskador i ytan.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 310