Kalmar Auktionsverk
Övrigt
Musikinstrument
GITARR 12-strängad, Santana, 1900-tal.
1292803. GITARR 12-strängad, Santana, 1900-tal.
längd 103 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
längd 103 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
920