Kalmar Auktionsverk
Övrigt
Övrigt
SKIVBOX med 8 skivor, Elvis Presley, 1900-tal.
1292747. SKIVBOX med 8 skivor, Elvis Presley, 1900-tal.
31 x 31 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 31 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
264