BLYGLASFÖNSTER, JUGEND, 1 par, början av 1900-talet.

129255. BLYGLASFÖNSTER, JUGEND, 1 par, början av 1900-talet.

inlägg av olikfärgat glas i form av påfåglar.
ca 100 X 41 cm.

Slitage, ett fönster med smärre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 100 X 41 cm.

Antal besök: 1 227