Helsingborgs Auktionskammare
Mynt, Medaljer & Frimärken
Frimärken
FRIMÄRKEN, ostämplade från Sverige 1889-1967.
1292517. FRIMÄRKEN, ostämplade från Sverige 1889-1967.
Över 700 stycken.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Över 700 stycken.
Obetydligt slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 142