SHERRY/STARKVINSGLAS, 11+12, glas, 1900-tal.

129248. SHERRY/STARKVINSGLAS, 11+12, glas, 1900-tal.

Klar glasmassa. Skuren dekor med rutmänster. Fot med undersidig stjärna. Två olika modeller.
Höjd ca 10-11 cm.

Någon del med litet nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10-11 cm.

Någon del med litet nagg.

Antal besök: 716