GUNNAR ZILO. Olja på duk, signerad 34.

129245. GUNNAR ZILO. Olja på duk, signerad 34.

Clowner, 100 x 75 cm.

Krackelerad.

Gunnar Zilo (1885–1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

Clowner, 100 x 75 cm.

Krackelerad.

Gunnar Zilo (1885–1958)

Antal besök: 2 590