LOCKURNOR 2 st, keramik, sannolikt Imari, Japan, Meiji (1868-1912).

1292312. LOCKURNOR 2 st, keramik, sannolikt Imari, Japan, Meiji (1868-1912).

höjd 31 cm och 18 cm.

bruksslitage, mindre nagg på lilla lockurnas lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 31 cm och 18 cm.

Antal besök: 262