Signersd, numrerad epreuve d'artiste I/XXV, färglitografi, bladstorlek ca 38,5x56 cm.
Måleri, grafik, skulptur: Proveniens Bo Mattssons samling, Malmö.
Ej examinerad ur ram.
Ej examinerad ur ram.