SUNOL ALVAR. FIGURKOMPOSITION.

1292150. SUNOL ALVAR. FIGURKOMPOSITION.

Signersd, numrerad epreuve d'artiste I/XXV, färglitografi, bladstorlek ca 38,5x56 cm.

Måleri, grafik, skulptur: Proveniens Bo Mattssons samling, Malmö.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 523