TESKEDAR, 12 st, silver, modell svensk spets, 1940-tal.

129182. TESKEDAR, 12 st, silver, modell svensk spets, 1940-tal.

Längd ca 12,5 cm. Varierande tillverkare. Total vikt ca 205 g.

Slitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, gravyr.

Antal besök: 551