OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, signerad MS-41.

129166. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, signerad MS-41.

Stilleben, 72 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stilleben, 72 x 60 cm.

Antal besök: 2 417