FRUKTKNIVAR, 6 st, silver, Sverige, 270 gram.

129136. FRUKTKNIVAR, 6 st, silver, Sverige, 270 gram.

Med förgyllt blad. Längd 20 cm.

Gravyr, bruksslitage. Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 746