VASER, ett par, flussglas, jugend, 1900-talets början.

129127. VASER, ett par, flussglas, jugend, 1900-talets början.

Höjd 38,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 186