SÄNG, utdragbar, 1900-tal.

1291010. SÄNG, utdragbar, 1900-tal.

Innermått 80x200 cm
Yttermått bredd 84 cm, längd 205 cm, höjd 134 cm.

En metallresår släppt från fäste, skavmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innermått 80x200 cm

Antal besök: 808