SOFFBORD, jakaranda med travertinskiva, 1960-tal.

129100. SOFFBORD, jakaranda med travertinskiva, 1960-tal.

höjd 50, längd 125, bredd 82 cm.

småskador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

småskador förekommer.

Antal besök: 5 895