BORIS NINEMAE. "HÖSTDAG PÅ POTATISÅKERN".

1290879. BORIS NINEMAE. "HÖSTDAG PÅ POTATISÅKERN".

Signerad, olja på duk 50x60 cm.

Måleri, grafik, skulptur: Proveniens Bo Mattssons samling, Malmö.

Boris Ninemae (1925–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

Boris Ninemae (1925–1991)

Antal besök: 886