1290625. SOFFBORD "Noguchi", Isamu Noguchi, Vitra.
Tresidig glasskiva på betsat underrede. Glasskiva märkt Isamu Noguchi, Vitra.
Höjd ca 41 cm, 91 x 126 cm.
Tillagt 2020-02-27, kl 13:28: tillverkning Vitra.
Mindre bruksslitage, ett par mindre repor glasskiva.