SOFFBORD "Noguchi", Isamu Noguchi, Vitra.

1290625. SOFFBORD "Noguchi", Isamu Noguchi, Vitra.

Tresidig glasskiva på betsat underrede. Glasskiva märkt Isamu Noguchi, Vitra.
Höjd ca 41 cm, 91 x 126 cm.

Tillagt 2020-02-27, kl 13:28: tillverkning Vitra.

Mindre bruksslitage, ett par mindre repor glasskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 41 cm, 91 x 126 cm.

Antal besök: 6 077