SPEGEL med solram, barockinspirerad, 1900-tal.

1290499. SPEGEL med solram, barockinspirerad, 1900-tal.

diameter 54 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 54 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 660