Kalmar Auktionsverk
Speglar
SPEGEL med solram, barockinspirerad, 1900-tal.
1290499. SPEGEL med solram, barockinspirerad, 1900-tal.
diameter 54 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
diameter 54 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
660