KARMSTOL, idegran med intarsia, 1900-tal.

129023. KARMSTOL, idegran med intarsia, 1900-tal.

engelsk stil.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

engelsk stil.

bruksslitage.

Antal besök: 883