VIGGO JESPERSEN. Olja på duk.

VIGGO JESPERSEN. Olja på duk.
1290230. VIGGO JESPERSEN. Olja på duk.

Vinterlandskap. Signerad V. Jespersen. 96x131 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 992