FOTOGRAFIER, 2 stycken, Keith Richards, Malmö 1965.

1290192. FOTOGRAFIER, 2 stycken, Keith Richards, Malmö 1965.

22x15 cm samt 18x21 cm. A tergo stämplade Reportage Foto, Malmö.

Orammade ställvis något gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 557