OLE LYNGGAARD. ring, "Love", 14k guld med mindre diamant, vikt ca 8 gram.

129018. OLE LYNGGAARD. ring, "Love", 14k guld med mindre diamant, vikt ca 8 gram.

Storlek ca 18/19. Signerad.

Bruksslitage.

Ole Lynggaard (Född 1936)

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 18/19. Signerad.

Bruksslitage.

Ole Lynggaard (Född 1936)

Antal besök: 1 770