MATBORD, Tulipmodell, 1900-tal.

1289986. MATBORD, Tulipmodell, 1900-tal.

Diameter 97 cm, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 97 cm, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 463