Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
FANNY LÅSTBOM. Läsande man. Olja på duk. Signerad och daterad 1904.
128900. FANNY LÅSTBOM. Läsande man. Olja på duk. Signerad och daterad 1904.
47 x 40 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 40 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
3 613