FANNY LÅSTBOM. Läsande man. Olja på duk. Signerad och daterad 1904.

128900. FANNY LÅSTBOM. Läsande man. Olja på duk. Signerad och daterad 1904.

47 x 40 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 40 cm.

Slitage.

Antal besök: 3 889