BYRÅ, med skrivinredning, 1800-tal.

12888. BYRÅ, med skrivinredning, 1800-tal.

3 lådor + låda med skrivinredning.
Längd 108, bredd 51, höjd 100 cm.
Nyckel finns.

Låda fattas i skrivinredning. Nyckelskyltar saknas, slitage, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns.

Antal besök: 899