ANDY WARHOL. Burk. Tuschteckning. Signerad.

128871. ANDY WARHOL. Burk. Tuschteckning. Signerad.

Försättsblad "Modern Masters Series, Andy Warhol. Carter Ratcliff. Abbeville Press New York
28x21 cm

Proveniens Gallery Nina Green, 10 Newbury St 6, Boston, MA 02110

Stämpd: SATAMP OF APPROVAL 1988.

Gulnad.

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

28x21 cm

Gulnad.

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besök: 1 934