20K GULDRINGAR, 2 st.

20K GULDRINGAR, 2 st.
1288582. 20K GULDRINGAR, 2 st.

2 stycken guldringar i 20 karat guld med invändiga inskriptioner, Stämplar CDB V8 20K "Bäckström Stockholm 1947" samt CGH T8 20K "Hallbergs Stockolm 1945", innemått ca 16 mm, totalvikt 8,67 gram.

Mindre Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre Bruksslitage.

Antal besök: 1 831