SKÅL, kristall, Orrefors, signerad.

128848. SKÅL, kristall, Orrefors, signerad.

Höjd 13 cm. Diameter 21 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm. Diameter 21 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 8 660