KARMSTOLAR, 1 par, sekelskiftet 1900-.

128830. KARMSTOLAR, 1 par, sekelskiftet 1900-.

Gröngul tygklädsel. Bemålade.

Senare bemålade, färgbortfall, krackelyrer, slitage, fläckar, dekorband delvis löst. Dekordelar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gröngul tygklädsel. Bemålade.

Antal besök: 1 006