GOLVLAMPA, gulmetall, etikettmärkt Aneta, 1900-tal.

128825. GOLVLAMPA, gulmetall, etikettmärkt Aneta, 1900-tal.

Två ljusarmar.

Slitage, fläckar.
Slitage, smärre skador samt fläckar på skärmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två ljusarmar.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 749