JAQUET. färglitografi 81/210 Pégase, signerad Jaquet.
128816. JAQUET. färglitografi 81/210 Pégase, signerad Jaquet.
58x45 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
58x45 cm.
Bruksskick.
Leiflers Auktionshus
995