ANDERS JÖNSSON. Skulptur, stengods.

1287750. ANDERS JÖNSSON. Skulptur, stengods.

Pojkhuvud. Signerad. Höjd 15 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 689