Akvarell
Signerad nedre vänster
34 x 49cm
Totalt 61 x 75cm
Proveniens:
Louise Kosman, Edinburg
Från samlingen av Duncan Campbell (1943-2011)
Tänk på att mot bakgrund av nuvarande brittiska regeringsråd- för närvarande kommer vi inte att kunna organisera transport för framgångsrika köp- Dreweatts lagrar dock gärna föremål, gratis, tills omständigheterna förändras.
Om du har några frågor kontakta oss på timedonline@dreweatts.com.
Under glas, ogranskad ur glaserad ram. Verkar vara i gott originalskick.
Akvarell
Signerad nedre vänster
34 x 49cm
Totalt 61 x 75cm
Proveniens:
Louise Kosman, Edinburg