1287404. KOBLISCHECK, BERND. ”Landskap med spinxes”.
Koblischeck, Bernd - ”Landschaft mit Spinxen”, signerad för hand under plåten, ”83" daterad, med titeln och num. ”1231/25/50", bildmått ca 27x41cm, inramad under glas.