KOBLISCHECK, BERND. ”Landskap med spinxes”.

1287404. KOBLISCHECK, BERND. ”Landskap med spinxes”.

Koblischeck, Bernd - ”Landschaft mit Spinxen”, signerad för hand under plåten, ”83" daterad, med titeln och num. ”1231/25/50", bildmått ca 27x41cm, inramad under glas.

gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

gott skick.

Adress

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Gemischt
Antal besök: 318