FLASKA, glas, etsad dekor, 1900-tal.
128704. FLASKA, glas, etsad dekor, 1900-tal.
Höjd 14 cm.
Gravyr 1717.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 14 cm.
Gravyr 1717.
Bruksskick.
Leiflers Auktionshus
678