FLASKA, glas, etsad dekor, 1900-tal.

128704. FLASKA, glas, etsad dekor, 1900-tal.

Höjd 14 cm.
Gravyr 1717.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm.
Gravyr 1717.

Bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 844