BRANDHJÄLM, 1920-30-tal.

BRANDHJÄLM, 1920-30-tal.
128679. BRANDHJÄLM, 1920-30-tal.

Läder samt mässing.

Bruksslitage.
Hakband sönder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Läder samt mässing.

Bruksslitage.
Hakband sönder.

Antal besök: 2 169