WALDEMAR LORENTZON. Färglitografi.

1286567. WALDEMAR LORENTZON. Färglitografi.

Spansk resa. Signerad samt numrerad 40/310 ex.
31x40 cm.

Något gulnade marginaler.

Waldemar Lorentzon (1899–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

31x40 cm.

Något gulnade marginaler.

Antal besök: 508