STELLAN MÖRNER. Färglitografi.

1286562. STELLAN MÖRNER. Färglitografi.

Hängmattan. Signerad samt numrerad 40/310 ex.
31x40 cm.

Något gulnade marginaler.

Stellan Mörner (1896–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

31x40 cm.

Något gulnade marginaler.

Stellan Mörner (1896–1979)

Antal besök: 262