Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ROBERTH KARLSSON. Gärdsgård. Olja på pannå. Signerad Roberth och daterad 1976.
128651. ROBERTH KARLSSON. Gärdsgård. Olja på pannå. Signerad Roberth och daterad 1976.
86 x 56 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
86 x 56 cm.
Gomér & Andersson Linköping
779