Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Glas
Övrigt
VAS, glas, troligen Italien, 1900-tal.
12865. VAS, glas, troligen Italien, 1900-tal.
Höjd ca 12 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 12 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
621