Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
CARL GEORG WALLIN. Marinmålning, olja på duk, signerad C.G. Wallin.
1286304. CARL GEORG WALLIN. Marinmålning, olja på duk, signerad C.G. Wallin.
60 x 80 cm.
Litren repa.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 80 cm.
Litren repa.
Helsingborgs Auktionskammare
5 471