FÄLGAR, 4 st, RC Design Crystal Silver.

1286292. FÄLGAR, 4 st, RC Design Crystal Silver.

16 tum, aluminium fälgar
Vinterdäck, 205/55R16.

Bruksslitage
Skador från trottoarkant på en fälg
Däck djup ok men behövs dubbas om.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 tum, aluminium fälgar
Vinterdäck, 205/55R16.

Bruksslitage

Antal besök: 1 302