KOPPARSTICK, Magnus Stenbock, 17-1800-tal.

128603. KOPPARSTICK, Magnus Stenbock, 17-1800-tal.

82 x 66 cm.

Slitage, skador, ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

82 x 66 cm.

Antal besök: 1 229