LJUSSTAKAR, 2 st, majolika, 1900-tal.

128559. LJUSSTAKAR, 2 st, majolika, 1900-tal.

Höjd 31,5 resp 33 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31,5 resp 33 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 218