KARAFFER samt OSTKUPA, glas, 1800/1900-tal.

128541. KARAFFER samt OSTKUPA, glas, 1800/1900-tal.

Höjd 18 - 31 cm.

Bruksslitage, nagg.
Karaffer något anlupna på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 - 31 cm.

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 487