HUGO GEHLIN. glasservis, 20 delar, Gullaskruf.

1285365. HUGO GEHLIN. glasservis, 20 delar, Gullaskruf.

15 vinglas, ca 16.5 cm höga.
5 sherryglas, ca 12.5 cm höga.

Bruksskick. Ett nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

15 vinglas, ca 16.5 cm höga.

Bruksskick. Ett nagg.

Antal besök: 2 823